Za roditelje

SAVJETOVALIŠTE ZA RODITELJE

 

Poštovani roditelji,

u ovoj svima nama nepoznatoj i novoj situaciji bili smo prisiljeni promijeniti svoj život i navike. Iako je teško u potpunosti zamijeniti razgovor licem u lice, novi i sve popularniji alati u tome nam uvelike pomažu. Savjetovalište za roditelje koje vodi psihologinja vrtića Sandra Dadasović provodit će se putem zoom aplikacije ili telefonski svake srijede od 15 do 17 sati. Razvoj i rast djeteta je izuzetno kompleksan, a za roditelja zahtjevan i odgovoran proces. Okolnosti u kojima smo se našli pred roditelje su stavile nove zahtjeve i brige. Ako želite dobiti savjet o odgoju djeteta, jednostavno porazgovarati o svom djetetu ili o eventualnom problemu, dobiti podršku u odgoju možete se javiti u savjetovalište. Za dogovaranje termina trebate se javiti elektronskom poštom na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  ili na broj telefona 274-127.

Važno je naglasiti da je savjetovalište namijenjeno pitanjima i razgovorima vezanima uz razvoj djece. Ukoliko vam je potrebna pomoć i podrška u nošenju s epidemijom koronavirusa ili postoje drugi razlozi radi kojih vam je potrebna psihološka podrška, Hrvatska psihološka komora je u suradnji s Hrvatskim psihološkim društvom i županijskim društvima psihologa uspostavila Mrežu telefonskih linija HPK i HPD-a u Republici Hrvatskoj na kojima su 24 sata dostupni psiholozi radi pružanja psihološkog savjetovanja i terapijskih intervencija. Broj telefona za primorsko-goransku županiju je 091/755-0879.